google-site-verification=lcbBA5jv3SZD9qKu3g9jzVeQxgMhJLSjKnbR_TdAPUo
Gündem Haber Girişi: 27.06.2022 - 17:38, Güncelleme: 27.06.2022 - 18:26

YILDIZ HABER 17 YAŞINDA!

 

YILDIZ HABER 17 YAŞINDA!

Bulancak başta olmak üzere Giresun, Piraziz ve diğer ilçelerde haftalık olarak yayın hayatına devam eden Yıldız Haber Gazetesi 17. yayın yılına girdi.
27 Haziran 2006'da Bulancak'ta Yıldız Ofset Matbaacılık sahibi Ali Yıldız tarafından kurularak yayın hayatını sürdüren Yıldız Haber Gazetesi 16. yılını geride bırakarak 17. yılına merhaba dedi. 16 yıllık yayın hayatı boyunca doğru ve tarafsız bir şekilde Bulancak, Giresun, Piraziz ve bölgemizin sorunlarını ortaya koyan ve bu sorunlara çözüm bulunması noktasında ısrarlı yayınlarını sürdüren Yıldız Haber Gazetesi, kanayan yaraları, aksayan işleri, başarılı çalışmaları, üzüntüleri ve sevinçleri en hızlı ve güvenilir şekilde hem yazılı hem de görsel olarak dünyanın her tarafında yaşayan hemşehrilerine ulaştırmayı bir görev edindi. Yıldız Haber, başarılı yayınlarıyla çevre halkının olduğu gibi şehir dışında ve Avrupa’da bulunan Giresunlu hemşehrilerimizden de desteğini alarak bölgemize yararlı olan uygulamaların ve hizmetlerin yanında, zararlı olan her uygulamanın da karşısında olarak yapılan yanlışlıkların düzeltilmesinde üstüne düşen görevi yerine getirmenin onur ve gururunu yaşıyor. Yıldız Haber, geçen 16 yıllık süreçte oluşturduğu ciddi kadrosuyla taviz vermeden, kimseye boyun eğmeden, bilinçli hareket ederek masa başı haber yerine gece-gündüz demeden, araştırarak, inceleyerek, kimseye çamur atmadan sadece gerçekleri ortaya koyarak olayları ve yapılan çalışmaları halka yansıtmaya devam ediyor. Bu çalışmasıyla her zaman Bulancak ve bölgenin güçlü sesi olma özelliğini koruyan Yıldız Haber Bulancak, Giresun ve Piraziz geneline aynı anda ulaştığı gibi, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışına kök salarak www.yildizhaber.com.tr aracılığı, facebook, instagram, twitter ve youtube kanallarıyla gerek diğer illerde gerekse yurt dışında bulunan hemşehrilerine bölgemizde yaşanan gelişmelerden ve olaylardan haberdar etmeyi başardı. Çevre halkı adına yapılan ve yapılmayan hizmetlerin takipçisi olma görevini yerine getirme gayreti ve azmi içerisinde 16 yılı geride bırakan gazetemiz, prensiplerinden taviz vermeden sürdürdüğü tarafsız, ilkeli ve seviyeli yayın hayatını bundan sonra ki yıllarda da sürdürme kararlılığı ve azmi içerisinde olacak. Yıldız Haber bölge halkının sorunlarını çözmek için onurlu mücadelesini siz değerli okurları sayesinde her zaman sürdürmeye devam edecek.  
Bulancak başta olmak üzere Giresun, Piraziz ve diğer ilçelerde haftalık olarak yayın hayatına devam eden Yıldız Haber Gazetesi 17. yayın yılına girdi.

27 Haziran 2006'da Bulancak'ta Yıldız Ofset Matbaacılık sahibi Ali Yıldız tarafından kurularak yayın hayatını sürdüren Yıldız Haber Gazetesi 16. yılını geride bırakarak 17. yılına merhaba dedi.

16 yıllık yayın hayatı boyunca doğru ve tarafsız bir şekilde Bulancak, Giresun, Piraziz ve bölgemizin sorunlarını ortaya koyan ve bu sorunlara çözüm bulunması noktasında ısrarlı yayınlarını sürdüren Yıldız Haber Gazetesi, kanayan yaraları, aksayan işleri, başarılı çalışmaları, üzüntüleri ve sevinçleri en hızlı ve güvenilir şekilde hem yazılı hem de görsel olarak dünyanın her tarafında yaşayan hemşehrilerine ulaştırmayı bir görev edindi.

Yıldız Haber, başarılı yayınlarıyla çevre halkının olduğu gibi şehir dışında ve Avrupa’da bulunan Giresunlu hemşehrilerimizden de desteğini alarak bölgemize yararlı olan uygulamaların ve hizmetlerin yanında, zararlı olan her uygulamanın da karşısında olarak yapılan yanlışlıkların düzeltilmesinde üstüne düşen görevi yerine getirmenin onur ve gururunu yaşıyor.

Yıldız Haber, geçen 16 yıllık süreçte oluşturduğu ciddi kadrosuyla taviz vermeden, kimseye boyun eğmeden, bilinçli hareket ederek masa başı haber yerine gece-gündüz demeden, araştırarak, inceleyerek, kimseye çamur atmadan sadece gerçekleri ortaya koyarak olayları ve yapılan çalışmaları halka yansıtmaya devam ediyor.

Bu çalışmasıyla her zaman Bulancak ve bölgenin güçlü sesi olma özelliğini koruyan Yıldız Haber Bulancak, Giresun ve Piraziz geneline aynı anda ulaştığı gibi, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışına kök salarak www.yildizhaber.com.tr aracılığı, facebook, instagram, twitter ve youtube kanallarıyla gerek diğer illerde gerekse yurt dışında bulunan hemşehrilerine bölgemizde yaşanan gelişmelerden ve olaylardan haberdar etmeyi başardı.

Çevre halkı adına yapılan ve yapılmayan hizmetlerin takipçisi olma görevini yerine getirme gayreti ve azmi içerisinde 16 yılı geride bırakan gazetemiz, prensiplerinden taviz vermeden sürdürdüğü tarafsız, ilkeli ve seviyeli yayın hayatını bundan sonra ki yıllarda da sürdürme kararlılığı ve azmi içerisinde olacak. Yıldız Haber bölge halkının sorunlarını çözmek için onurlu mücadelesini siz değerli okurları sayesinde her zaman sürdürmeye devam edecek.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yildizhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.