Su ve kanal ekipleri çalışmalarını sürdürüyor
GÜNDEM
23.12.2022 - 15:47, Güncelleme:
23.12.2022 - 16:03 2715+ kez okundu.
Su ve kanal ekipleri çalışmalarını sürdürüyor
Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin farklı bölgelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler kanalizasyon ve su hatlarını oluşturarak şehrin sorunlarını çözüme kavuşturuyor.
Ekipler tarafından Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi ve Çıtlakkale Mahallesi 138 Nolu Sokak’ta kanalizasyon hattı tamiratı, Hacısiyam Mahallesi Fatih Caddesi’nde içme suyu tamiratı ve Osmaniye Mahallesi Yüzbaşısuyu Caddesi’nde su tahliye çalışması yürütülüyor.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü yetkilileri, çalışmaların en kısa zamanda tamamlanmasının hedeflendiğini ve talepler doğrultusunda çalışma programının devam edeceğini bildirdi.
Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin farklı bölgelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler kanalizasyon ve su hatlarını oluşturarak şehrin sorunlarını çözüme kavuşturuyor.
Ekipler tarafından Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi ve Çıtlakkale Mahallesi 138 Nolu Sokak’ta kanalizasyon hattı tamiratı, Hacısiyam Mahallesi Fatih Caddesi’nde içme suyu tamiratı ve Osmaniye Mahallesi Yüzbaşısuyu Caddesi’nde su tahliye çalışması yürütülüyor.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü yetkilileri, çalışmaların en kısa zamanda tamamlanmasının hedeflendiğini ve talepler doğrultusunda çalışma programının devam edeceğini bildirdi.
Giresun HABERİ
Sitemizdeki haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde izinsiz yayınlanamaz.
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.