Sağlık Sen Genel Başkanı Giresun’da
GÜNDEM
16.05.2024 - 17:52, Güncelleme:
16.05.2024 - 17:52 3399+ kez okundu.
Sağlık Sen Genel Başkanı Giresun’da
Sağlık Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan ve Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Duman Sağlık Sen Giresun şubesini ziyaret ettiler.
Sonrasında Şube Başkanı Ogün Elifoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Memur Sen İl Temsilcisi Muhammet Sarıyı ziyaret ettiler. Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Canı ve ekibini, Giresun İl Sağlık Müdürü Muhammet Bulut’u ve ekibini ve Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Korkmaz’ı ve ekibini ziyarette bulundular. Ziyaretlerde Sağlık Sisteminin ve çalışanlarının Giresun ölçeğindeki sıkıntılarından konuşuldu.
Sağlık Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan ve Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Duman Sağlık Sen Giresun şubesini ziyaret ettiler.
Sonrasında Şube Başkanı Ogün Elifoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Memur Sen İl Temsilcisi Muhammet Sarıyı ziyaret ettiler. Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Canı ve ekibini, Giresun İl Sağlık Müdürü Muhammet Bulut’u ve ekibini ve Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Korkmaz’ı ve ekibini ziyarette bulundular. Ziyaretlerde Sağlık Sisteminin ve çalışanlarının Giresun ölçeğindeki sıkıntılarından konuşuldu.
Sitemizdeki haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde izinsiz yayınlanamaz.
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.