Haber Girişi: 07.09.2021 - 14:35, Güncelleme: 07.09.2021 - 14:35

Mic­hal Na­le­pa ile yol­lar ay­rıl­dı

 

Mic­hal Na­le­pa ile yol­lar ay­rıl­dı

Süper Lig ekip­le­rin­den GZT Gi­re­suns­por'da, Mic­hal Na­le­pa ile yol­la­rın ay­rıl­dı­ğı bil­di­ril­di.
Yeşil be­yaz­lı ku­lüp­ten ya­pı­lan ya­zı­lı açık­la­ma­da Na­le­pa'nın, geç­ti­ği­miz sezon ba­şın­da kad­ro­ya dahil ol­du­ğu ve Gi­re­suns­por'un 44 yıl sonra Süper Lig'e yük­sel­me­sin­de önem­li emek­le­ri­nin bu­lun­du­ğu ha­tır­la­tıl­dı. Açık­la­ma­da, Po­lon­ya­lı oyun­cu ile yol­la­rın ay­rıl­dı­ğı kay­de­di­le­rek,"Gi­re­suns­po­ru­mu­za ver­miş ol­du­ğu kat­kı­lar­dan do­la­yı ken­di­si­ne te­şek­kür edi­yor, bun­dan son­ra­ki fut­bol ya­şan­tı­sın­da ba­şa­rı­lar di­li­yo­ruz." ifa­de­le­ri­ne yer ve­ril­di.
Süper Lig ekip­le­rin­den GZT Gi­re­suns­por'da, Mic­hal Na­le­pa ile yol­la­rın ay­rıl­dı­ğı bil­di­ril­di.

Yeşil be­yaz­lı ku­lüp­ten ya­pı­lan ya­zı­lı açık­la­ma­da Na­le­pa'nın, geç­ti­ği­miz sezon ba­şın­da kad­ro­ya dahil ol­du­ğu ve Gi­re­suns­por'un 44 yıl sonra Süper Lig'e yük­sel­me­sin­de önem­li emek­le­ri­nin bu­lun­du­ğu ha­tır­la­tıl­dı.
Açık­la­ma­da, Po­lon­ya­lı oyun­cu ile yol­la­rın ay­rıl­dı­ğı kay­de­di­le­rek,"Gi­re­suns­po­ru­mu­za ver­miş ol­du­ğu kat­kı­lar­dan do­la­yı ken­di­si­ne te­şek­kür edi­yor, bun­dan son­ra­ki fut­bol ya­şan­tı­sın­da ba­şa­rı­lar di­li­yo­ruz." ifa­de­le­ri­ne yer ve­ril­di.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yildizhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.