Haber Girişi: 06.09.2021 - 17:29, Güncelleme: 06.09.2021 - 17:29

"Alan­yas­por ma­çıy­la yeni bir baş­lan­gıç yap­mak is­ti­yo­ruz"

 

"Alan­yas­por ma­çıy­la yeni bir baş­lan­gıç yap­mak is­ti­yo­ruz"

Süper Lig ekip­le­rin­den GZT Gi­re­suns­por'un kulüp basın söz­cü­sü Halil İbra­him Önal, 13 Eylül Pa­zar­te­si günü dep­las­man­da Ay­te­miz Alan­yas­por ile ya­pa­cak­la­rı maçı ka­za­na­rak, ligde yeni bir sayfa açmak is­te­dik­le­ri­ni söy­le­di.
  Önal, ilk 3 haf­ta­da oy­na­dık­la­rı kar­şı­laş­ma­lar­da is­te­dik­le­ri so­nuç­la­rı ala­ma­dık­la­rı­nı ve bunun üzün­tü­sü­nü ya­şa­dık­la­rı­nı be­lirt­ti. To­par­lan­ma ve ek­sik­lik­le­rin gi­de­ril­me­si nok­ta­sın­da lige ve­ri­len ara­nın ken­di­le­ri­ne ilaç gibi gel­di­ği­ni ifade eden Önal, "Ta­kı­mı­mız henüz hazır değil, uyum so­ru­nu­muz var. Milli maç arası bizim için büyük önem ta­şı­yor. Ek­sik­lik­le­ri­mi­zi gi­der­me ve uyum so­ru­nu­nu çözme adına lige ve­ri­len arayı en iyi şe­kil­de de­ğer­len­dir­me­yi he­def­li­yo­ruz." diye ko­nuş­tu. Ligin 4. haf­ta­sın­da Ay­te­miz Alan­yas­por'a konuk ola­cak­la­rı­nı, he­def­le­ri­nin kar­şı­laş­ma­yı ka­za­na­rak çı­kı­şa geç­mek ol­du­ğu­nu ak­ta­ran Önal, şun­la­rı kay­det­ti: "İlk 3 maçta sa­ha­dan mağ­lup ay­rıl­dık. Bunun üzün­tü­sü­nü ya­şı­yo­ruz. Dör­dün­cü haf­ta­da oy­na­ya­ca­ğı­mız Ay­te­miz Alan­yas­por ma­çıy­la yeni bir baş­lan­gıç yap­mak is­ti­yo­ruz. Ra­ki­bi­mi­zi ye­ne­rek ligde çı­kı­şa geç­mek he­de­fi­miz. Gi­re­suns­por ge­lecek haf­ta­lar­da ala­ca­ğı ba­şa­rı­lı so­nuç­lar­la adın­dan söz et­ti­re­cek­tir." Ga­la­ta­sa­ray, Ka­sım­pa­şa ve Trab­zons­por ile yap­tı­ğı maç­lar­dan ye­nil­giy­le ay­rı­lan GZT Gi­re­suns­por, puan cet­ve­li­nin son sı­ra­sın­da yer alı­yor.
Süper Lig ekip­le­rin­den GZT Gi­re­suns­por'un kulüp basın söz­cü­sü Halil İbra­him Önal, 13 Eylül Pa­zar­te­si günü dep­las­man­da Ay­te­miz Alan­yas­por ile ya­pa­cak­la­rı maçı ka­za­na­rak, ligde yeni bir sayfa açmak is­te­dik­le­ri­ni söy­le­di.

 

Önal, ilk 3 haf­ta­da oy­na­dık­la­rı kar­şı­laş­ma­lar­da is­te­dik­le­ri so­nuç­la­rı ala­ma­dık­la­rı­nı ve bunun üzün­tü­sü­nü ya­şa­dık­la­rı­nı be­lirt­ti.

To­par­lan­ma ve ek­sik­lik­le­rin gi­de­ril­me­si nok­ta­sın­da lige ve­ri­len ara­nın ken­di­le­ri­ne ilaç gibi gel­di­ği­ni ifade eden Önal, "Ta­kı­mı­mız henüz hazır değil, uyum so­ru­nu­muz var. Milli maç arası bizim için büyük önem ta­şı­yor. Ek­sik­lik­le­ri­mi­zi gi­der­me ve uyum so­ru­nu­nu çözme adına lige ve­ri­len arayı en iyi şe­kil­de de­ğer­len­dir­me­yi he­def­li­yo­ruz." diye ko­nuş­tu.

Ligin 4. haf­ta­sın­da Ay­te­miz Alan­yas­por'a konuk ola­cak­la­rı­nı, he­def­le­ri­nin kar­şı­laş­ma­yı ka­za­na­rak çı­kı­şa geç­mek ol­du­ğu­nu ak­ta­ran Önal, şun­la­rı kay­det­ti:

"İlk 3 maçta sa­ha­dan mağ­lup ay­rıl­dık. Bunun üzün­tü­sü­nü ya­şı­yo­ruz. Dör­dün­cü haf­ta­da oy­na­ya­ca­ğı­mız Ay­te­miz Alan­yas­por ma­çıy­la yeni bir baş­lan­gıç yap­mak is­ti­yo­ruz. Ra­ki­bi­mi­zi ye­ne­rek ligde çı­kı­şa geç­mek he­de­fi­miz. Gi­re­suns­por ge­lecek haf­ta­lar­da ala­ca­ğı ba­şa­rı­lı so­nuç­lar­la adın­dan söz et­ti­re­cek­tir."

Ga­la­ta­sa­ray, Ka­sım­pa­şa ve Trab­zons­por ile yap­tı­ğı maç­lar­dan ye­nil­giy­le ay­rı­lan GZT Gi­re­suns­por, puan cet­ve­li­nin son sı­ra­sın­da yer alı­yor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yildizhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.