301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 18:39 Bu haber 1161 kez okundu
 
GİRESUN LİSTELERİ DE HAZIR
Giresun’da AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nde de beklenen belediye meclisi üyesi ve il genel meclis üyesi aday listeleri Merkez İl Seçim Kurulu’na teslim edildi.
Siyaset Haberi


AK Parti Giresun Belediye Meclisi Üyesi aday listesi şöyle;

Kontenjan; Hasan Yılmaz, Asil Erol, Osman Öden.

1. Sıra Mete Bahadır Yılmaz, 2. Sıra Emrah Altıyaprak, 3. Sıra Serdar Demirkan, 4. Sıra Salih Özdemir, 5. Sıra Hamdi Önde, 6. Sıra İbrahim Tuğrul Unat, 7. Sıra Aydın Karakuz, 8. Sıra Berrin Aydın, 9. Sıra Mahmut Kılıç, 10. Sıra Nuri Karaman, 11. Sıra Fahri Uzun, 12. Sıra Salim Gökhan Bozalioğlu, 13. Sıra Dursun Öztürk, 14. Sıra Bahattin Kurt, 15. Sıra İsa Karaca, 16. Sıra Sezgin Kumaş, 17. Ekrem Faruk Civelekoğlu, 18. Sıra Cüneyt Erdem, 19. Sıra Mehmet Ziya Musaoğlu, 20. Sıra Esma Betül Topatan, 21. Sıra Bahtiyar Baker, 22. Sıra İbrahim Usta, 23. Sıra Mehmet Azgın, 24. Sıra Müşerref Gürsoy Eren, 25. Sıra Ahmet Acar, 26. Sıra Özgür Okusal, 27. Sıra Yusuf Emre Özcan, 28. Sıra Şahin Yiğit.

AK Parti Giresun Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyesi adayları ise şöyle;

1. Sıra Ahmet Şahin, 2. Sıra Fuat Yurt, 3. Sıra Mustafa Yıldız, 4. Sıra Mustafa Usta, 5. Sıra Bahadır Akar.

CHP’nin Giresun Belediye Meclisi Üyesi aday listesi ise şu isimlerden oluştu;

Kontenjan; Fikret Günaydın, Ahmet Türk, Arif Özbay.

1. Sıra Ahmet Yusufağaoğlu, 2. Sıra Ferit Özkan, 3. Sıra Şinasi Kabacaoğlu, 4. Sıra İsmail Öveç, 5. Sıra Harun Cici, 6., 7. Sıra Ahmet Vahdet Yenal , 8. Sıra Fatma Demiroğlu, 9. Sıra Fuat Köse, 10. Sıra Hayrettin Çıtlak, 11. Sıra Nermin Yılmaz, 12. Sıra Erdinç Hıdımoğlu, 13. Sıra Arife Yanıkömer, 14. Sıra Serdar Dilli, 15. Sıra Onur Konar, 16. Sıra Mehmet Akgüre, 17. Sıra Damla Vurguncu. 18. Sıra Havva Altürk, 19. Sıra İbrahim Bozoğlu, 20. Sıra Özcan Konal, 21. Sıra Aynur Ayhan, 22. Sıra Necmiye Güneş, 23. Sıra Emincan Karaca, 24. Sıra Şehger Figen Kalafat, 25. Sıra Emine Hazal Büyükaydın, 26. Sıra Habil Ocak, 27. Sıra Yusuf Darama, 28. Sıra Murat Yazıcıoğlu.

CHP Giresun Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyesi adayları ise şöyle;

1. Sıra Mehmet Yılmaz, 2. Sıra Türker Salbacak, 3. Sıra Tahsin Dervişoğlu, 4. Sıra Gültaze Işık, 5. Sıra Ulaş Yazıcıoğlu.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GİRESUN, LİSTELERİ, DE, HAZIR,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Giresun
Kuvvetli Sağanak
Güncelleme: 22.07.2019
Bugün
22° - 27°
Salı
22° - 29°
Çarşamba
21° - 28°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 22.07.2019
İmsak
03:16
Sabah
05:06
Öğle
12:38
İkindi
16:35
Akşam
20:00
Yatsı
21:42
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 5
<div class = "fb-comments" data-href = "http://yildizhaber.com.tr/haber--82723.html" data-numposts = "50" > </ div>
Haber Yazılımı