301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 17:40 Bu haber 759 kez okundu
 
Bulancak’ta okul müdürleri değişti
Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut, 4 yıllık idarecilik görvelendirmelerin sona erdiğini ve yeni görevlendirmelerin yapıldığını söyledi.
Gündem Haberi


Müdür Bulut yaptığı açıklamada, “Malumunuz dört yıllık idarecilik görevlendirmesinde süresini atandığı okul ve kurumda dolduran arkadaşlarımızın bazıları tercihleri neticesinde eski görev yerinde görevlendirildi, bazı arkadaşlarımız ilçemizde tercih ettiği ve puanının yettiği başka bir okul ya da kurumumuzda görevlendirildi, bazı arkadaşlarımız da ilçemiz dışında bir yerde görevlendirildi, görevlendirilemeyen arkadaşlarımız da oldu.  Sizin en tecrübeliniz, en liyakatliniz, en başarılı olanınız, en adil olanınız olmadığım halde sizlere öğretim liderliği yapmanın onurunu bana yaşattınız. Sizlerle 4 yıl birlikte çalıştık. Birlikte başardık ya da başarısız olduk. Başarılı olduksa başarıdaki en büyük pay siz değerli öğretim lideri arkadaşlarımındır. Zira uç beylerim sizlerdiniz. Sorunlarla önce sizler karşılaştınız, tüm gücünüzle çözüm üretmeye çalıştınız .En ağır yükü siz yüklendiniz, en ağır bedeli siz ödediniz. İnsan öğrenen bir varlıktır. Sizlerden çok şeyler öğrendim, öğrenme yolculuğumda en fazla sizin durağınızda durakladım, dinledim, dinlendim, gölgelendim, nefes aldım, güç aldım, tecrübe ve bilgi birikiminizden çok istifade ettim. Şahsımın ve kurumumuzun yıpratılmaması için benden daha çok mücadele ettiniz. Sizin firasetiniz sayesinde engelleri aştık, riskleri bertaraf ettik. Sizlere müteşekkirim. Yöneticiliğin zorluklarını sizler çok iyi biliyorsunuz. Herhangi bir arkadaşımızda zerre kadar hakkım varsa annenizin ak sütü gibi helâl olsun. Her birinizin bende çok büyük hakları olduğunu düşünüyor haklarınızı helâl etmenizi istirham etmekle birlikte talebimi takdirlerinize sunuyorum.

Her şeyin doğrusunu bilen Allah'tır. Anadolu’nun bağrı yanık, çilekeş, mazlum çocukları her şeyin en iyisine layıktır düşüncesiyle gece gündüz çalıştınız. Geleceğin lider ülkesi Türkiye’yi inşa edecek olan liderleri yetiştirmek için çocuklarınızı ,aile efradınızı ihmal ettiniz. Sizlerle iftihar ediyorum. Hepimiz  bulunduğumuz makamı  hizmet aracı olarak gördük. Amacımız  bu milletin çocuklarına en güzel hizmeti  sunabilmekti. Umarım hedefimize ulaşmışızdır. Takdir paydaşlarımızındır. Siz değerli arkadaşlarıma bundan sonraki görev yerlerinde başarılar dilerim. Bundan sonraki ömrünüzün geçen ömrünüzden  daha bereketli olması dileğiyle, yolunuz ve bahtınız açık olsun. Allah'a emanet olunuz” dedi.

Okullarda görevlendirilen müdürler şu şekilde; ‘Bulancak Kaptan Ahmet Fatoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: İbrahim DEMİR, Güzelyalı İlkokulu: Menderes YÜKSEL, Bulancak Mesleki Eğitim Merkezi: Bayram KÖKSAL, İstiklal İlkokulu: Metin GÜNDOĞDU, Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Turgut HACINOĞMANOĞLU, Bulancak Anadolu Lisesi: Ali Kemal AKTAŞ, Atatürk Ortaokulu: Cavit HENDEKCİ, 19 Eylül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Hülya KILINÇASLAN, Cumhuriyet İlkokulu: Adem İLYAS, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu: Mustafa GÜNDOĞDU, Sabiha Raşit Özdemir İlkokulu: Kenan BAYBURT, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Muhammet TANRIVERDİ, Gazi Ortaokulu: Rıfat ÖZDEMİR, Barbaros İlkokulu: Zafer IŞIK, Yunus Emre İlkokulu: Mustafa KAYA, Yalıköy Şehit Pilot Teğmen Barış Çakır İlkokulu: Ali Kemal BODUR, Erdoğan Emekli Başkomser Galip Güngör Ortaokulu: Arif KOÇ’

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bulancak’ta, okul, müdürleri, değişti,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 21.10.2019
Bugün
18° - 19°
Salı
17° - 20°
Çarşamba
17° - 20°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 21.10.2019
İmsak
05:12
Sabah
06:37
Öğle
12:16
İkindi
15:15
Akşam
17:46
Yatsı
19:05
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 5
<div class = "fb-comments" data-href = "http://yildizhaber.com.tr/haber--82723.html" data-numposts = "50" > </ div>
Haber Yazılımı